נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

נגר מטבחים תל אביב


ב "מטבחים אנושיים" מבינים את צרכי המטבח של כל אחד מאתנו ונעצב את המטבח המתאים לצרכים האישיים שלכם. אנו מביאים לידי ביטוי מקצועיות וניסיון שהוכח לאורך שנים. בנגריה שלנו מחדשים, משפצים ,משדרגים ומעצבים מטבחים וכמובן, בונים מטבחים חדשים.


להזמנת מטבח, ייעוץ והכוונה התקשרו למס` 03-5234124.


מטבחים בתל אביב זה עולם של יצירה ואינספור עיצובים, בתל אביב קיימת אוכלוסיה מגוונת להם ניתן להמציא מטבח לפי הצורך והדרישה.


סטודנטים בת"א ששוכרים דירה הם דבר מאוד שכיח ומחפשים מטבח קומפקטי עם מקרר קטן, פינת קפה, אחסון צלחות וכוסות, דלפק אכילה ועוד, בד"כ מדובר בדירות קטנות של 2-3 חדרים ואין צורך במשטח עבודה גדול. אנו יודעים להתאים לכם מטבח קטן ונוח – אבל מרווח.


המטבחים בתל אביב משנים את גודלם כאשר פונים למשפחות, אנשים מבוגרים יותר עם ילדים מחפשים מטבח עם משטח עבודה גדול יותר, התאמה למקרר רחב בעל 2 דלתות, אי במטבח כשטח עבודה נוסף (אם יש מקום), יותר מגירות לאחסון ועיצוב סולידי.


מטבחים אנושיים מציעה ללקוחותיה מטבחים יוקרתיים גם כן. אנו פונים לקהל שמחפש את אפקט ה"ואוו" במטבח, שמוכן להשקיע וברשותו תקציב גדול יותר. מדובר במטבחים שדורשים התייחסות אחרת, יוקרתיים ונועזים יותר, חדשניים ומלאי גאדג`טים. על המגירות והדלתות קיימת האופציה לעצב עיטורים מיוחדים, צבעים שונים, מנגנוני "טריקה שקטה" ועוד.


בין אם אתם סטודנטים, משפחה עם ילדים שיש לה צורך במרחב, מבוגרים ,אוכלוסייה מהמעמד הגבוה או שאתם פשוט רוצים מטבח ברמה גבוהה ויוקרתי – אתם נמצאים במקום הנכון.


לייעוץ נוסף, צרו קשר בטלפון: 03-5234124 או דרך "צור קשר" באתר.

אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים