נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

מטבחים מודרניים


מטבחים מודרניים - לפי דרישה אישית


נגריית אהרון כהן, ממשיכה לעבוד ולספק עבורכם רהיטים נפלאים לפי התאמה אישית. רצינו לספר לכם על מטבחים מודרניים מיוחדים ומקוריים שמתוכננים ונבנים בנגריה שלנו. אם אתם טיפוס שאוהב חדשנות, מראה נקי ויוקרתי של מטבח עם פטנטים ומנגנונים מיוחדים, אנחנו נוכל לתכנן עבורכם את מטבח חלומותיכם. בנוסף תוכלו להנות ממגוון שירותים כמו: שיפוץ מטבחים, שדרוג מטבחים, דלתות למטבחים ועוד.


בנגריה שלנו אנו נספק עבורכם מטבח מעוצב אשר תוכנן בקפידה רבה ומכיל חדשנות ופתרונות יצירתיים רבים כמו : פרזולים יצירתיים, שטחי אחסון, מנגנוני טריקה שקטה, תכנון אזורי פעילות, "אי" המשמש כמשטח עבודה ייעודי ושולחן בו יחדיו ועוד. אנו רוצים להזמין אתכם לעולם שבו אנו מחברים בין המטבחים לאנשים, אצלנו תקבלו מטבח אשר יתאים כמו כפפה ליד שלכם. מבחר עצום של סגנונות, גימורים, פרזולים, צבעים וסוגי עץ עומדים לרשותכם ואם אתם מתקשים לבחור, אנו נעמוד לצידכם לתמיכה וייעוץ לאורך כל התהליך.


אנו מודעים למורכבות העבודה ולבחירות הרבות אותן תצטרכו קבל ולכן, אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי של אנשים שידעו בדיוק מה נכון עבורכם וימליצו לכם אך ורק על הטוב ביותר. הנגרייה שלנו צברה מוניטין וניסיון שנים רבות, מה שמאפשר לנו לתכנן ולבנות באיכות גבוהה, אצלנו לא תתפשרו על איכות ושירות ושביעות רצונכם מהווה ערך עליון עבורנו.

אנו מעניקים יחס אישי, חם ואדיב וכמובן שירות ואיכות עבודה ללא פשרות, אנו מזמינים אתכם לתכנן אצלנו מטבח ולהנות ממגוון עיצובים של מטבחים מודרנים.

 

להזמנות, בירורים ושאלות נוספות בנוגע למטבחים מודרניים, תוכלו להתקשר ל : 03-5234124, או דרך "צור קשר" באתר שלנו. 

 

 


אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים