נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

נגר מטבחים במרכז


מטבחים אנושיים מספקת שירותי נגרות ובניית מטבחים במרכז וצברה ניסיון של למעלה מ-60 שנה. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מעולים הן בייצור והן בייעוץ. אנו בונים, מחדשים ומשפצים מטבחים גם במרכז, באיכות ללא פשרות. להזמנות התקשרו ל-03-5234124.


תכנון מטבח דורש ניסיון של שנים רבות. מיקום כל מרכיב במטבח כמו מגירות, דלתות וארונות אחסון הוא בעל משמעות עתידית ומשפיע על תפקודו של המטבח. מיקום ותכנון מקדים נכון הופך את המטבח שלכם לחוויה מספקת, למטבח נקי, מסודר ונוח לעבודה.


תכנון מטבחים במרכז הארץ דורש חשיבה רבה ויכולת ייעוץ והכוונה נכונה למגוון האוכלוסיות הקיימות בה. אנו פונים לזוגות הצעירים, למשפחות עם ילדים, מבוגרים, בעלי הכנסה גבוהה, ממוצעת ותקציב מוגבל ולכל אחד מהם נוכל להציע מטבח עם התחשבות בצרכים ובמחיר.


כאשר מדברים על מטבח עם תקציב מוגבל, אחת האפשרויות שעולות על הפרק היא שיפוץ, חידוש ושדרוג מטבח. מדובר באופציה חסכונית יותר שמעניקה תוצאה אופטימלית. ברגע שהחלטתם על חידוש מטבח, אנו משתמשים בתשתית של המטבח הישן ורק מחליפים את המגירות, הדלתות והצירים הישנים.

הצבע הישן מוחלף בחדש, התכנון משתנה, צירים ישנים מוחלפים בחדשים ובצורה זו, כאשר נסתכל על המטבח בסוף העבודה - נקבל מטבח חדש. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של צבעים, גימורים שונים, חריטות מיוחדות ועוד.


מטבח למשפחה הוא מטבח עם דרישות שונות במיוחד כאשר יש ילדים בתמונה. דרוש מטבח גדול ורחב ידיים, משטחי עבודה גדולים ואפילו פינת ישיבה לארוחת הבוקר. סטודנטים, זוגות צעירים ומבוגרים לרוב לא צריכים מטבח מרווח מידי אלא קומפקטי וקטן שימלא את הצרכים הקטנים כמו מקום לכיריים קטנים, כיור, מתקן מובנה לייבוש כלים, מגירות אחסון לסכו"ם וכלי מטבח תוך בחירת גימור שעמיד בפני מים, שריטות וקל לניקוי. כל זאת ועוד, נוכל לתכנן בשבילכם כדי שתוכלו לשהות במטבח ולהרגיש בנוח.


מטבח מודרני וחדשני הוא אחד מהמטבחים שחברתנו מציעה לאוכלוסייה האמידה יותר ולאנשים שמחפשים מראה יוקרתי. שימוש בצבעים המעניקים מראה מבריק, מגירות חדשניות ללא ידיות ופתיחה ע"י לחיצה, מנגנונים הידראוליים וטריקה שקטה, מנגנוני מיקרוגל, אי ופינת ישיבה זמנית לארוחות מזדמנות, חריטות מיוחדות ועוד.

אזורי השירות במרכז לנוחיותכם: מטבחים במודיעין, מטבחים ברמת גן, מטבחים בפתח תקווה, מטבחים בכפר סבא.


להזמנות – צרו איתנו קשר בטלפון 03-5234124 או ב"צור קשר" דרך האתר

אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים