נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

נגר מטבחים בכפר סבא


במטבחים אנושיים נגרים בעלי נסיון של עשרות שנים המתמחים בתכנון וייצור, בשדרוג וחידוש מטבחים. אנו מציעים פתרונות יצירתיים למטבח לפי צרכיו של הלקוח. אנו מספקים שירות מטבחים במרכז ומטבחים בשרון.

צרו עמנו קשר בטלפון: 03-5234124.


כפר סבא היא עיר רבגונית עולים וותיקים, עדות מזרח ומערב, משפחות חדשות ומבוגרים. נתון זה חשוב משום שמטבחים בכפר סבא יכולים להיות בעיצובים שונים בהתאם לגודל המשפחה, לגודל התקציב וטעמי העיצוב. אנחנו מבינים את הצרכים האישיים של כל אחד ואחת מאתנו במטבח ולכן מציעה מגוון אפשרויות של תכנון ועיצוב המטבח בהתאמה אישית.


אנחנו נתכנן יחד איתכם את המטבח תוך התחשבות בפרטים חשובים לכם: מיקום מקרר, גודל השיש, הכיור, יצירת שטחי אחסון יעילים, גימור המטבח ועוד. מדובר בהחלטות מאוד חשובות שישפיעו על החוויה שלכם במטבח ועל העמידות שלו בתנאי העבודה שלכם.


אנו מציעים פתרונות למטבחים בשטחים מצומצמים גם לאוכלוסיית הסטודנטים , הזוגות הצעירים או המבוגרים שלא מבשלים הרבה (בשכונות הוותיקות יותר של כפר סבא). במקרים אלו מדובר במטבח מצומצם, שטח עבודה סביר, מיקום נוח למכשירי החשמל ועוד.

 בנוסף בכפר סבא קיימים אזורי מגורים של וילות ובתים פרטיים מה שהופך את המטבחים בכפר סבא לנועזים יותר וחדשניים יותר. בדרך כלל בשכונות החדשות, מדובר במטבח רחב ידיים, מעוצב ולנו יש את הידע להפוך את שלכם לאחד כזה. אנו משתמשים אך ורק בחומרים איכותיים ומקפידים על איכות לכל אורך תהליך הייצור.

כמעט בכל מטבח קיים ישנה האפשרות של שיפוץ וחידוש מטבח. מדובר במתיחת פנים שמאוד משתלמת כלכלית ונותנת חוויה נעימה של מטבח חדש.


רוצים להחזיר את הברק למטבח? רוצים להגדיל את המטבח? רוצים ליצור שטחי אחסון נוחים? התקשרו למטבחים אנושיים.
להצעות מחיר והזמנות התקשרו: 03-5234124.

אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים