נגר מטבחים - מטבחים אנושיים - מתאימים מטבחים לאנשים - 03-5234124

מטבחים במרכז

נגר מטבחים בבני ברק


"מטבחים אנושיים" מתמחה באספקת שירותי נגרות, תכנון והרכבת מטבחים לפי התאמה אישית באזורים שונים בארץ כמו מטבחים במרכז, בשרון, תל אביב, פתח תקווה וביניהם נגר מטבחים בבני ברק. אם חפשת מי שיתכנן, יחדש, ישפץ או ישדרג לך את המטבח - אנו הנגריה המתאימה ביותר עבורך. אצלנו תקבלו עבודה, שירות ו איכות. הניסיון והמוניטין שצברנו במשך שנים רבות מאפשרים לנו לספק לכם את המטבח הטוב ביותר בהתאם לדרישותיכם האישיות והתקציב העומד לרשותכם. והתקשרו עוד היום לקבלת שירות מקצועי מנגר מטבחים בבני ברק.


טלפון לשאלות ובירורים נוספים: 03-5234124, ניתן לצור אתנו קשר בנוסף דרך "צור קשר" באתר שלנו. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העבודות והמוצרים הנפלאים אותנו אנו מספקים.


בני ברק היא בין הערים עם האוכלוסיה החרדית הגדולה ביותר בארץ. בבואנו לתכנן מטבח אנחנו לוקחים את שיקולי הבסיס שמתאימים לכל אוכלוסיה: מרחב, תקציב, הרגלים, מבנה המשפחה ועוד. בתכנון מטבח לאוכלוסיה חרדית אנחנו יודעים להוסיף עוד מספר רכיבים חשובים:


• הפרדה נוחה בין כלים: סדר הכלים צריך להיות הגיוני ולא מצריך תנועות מיותרות במטבח וניחושים חוזרים איפה כל דבר מונח.


• הקצאת מקום לתנור כפול או לשני תנורים: שני תנורים זה כמעט סטנדרט. אורח החיים שלנו לא מאפשר המתנות ארוכות בין אפיה בשרית לחלבית או הכשרת תנור. דרישות בני הבית לא מאפשרים הסתפקות באפיה חלבית או בשרית בלבד

 
• נוחות המעבר בין חמץ למצה: אפשר ליצור יחידות ניידות שנמצאות כל השנה במחסן ונכנסות למטבח בערב פסח. ביחידות אלו יהיו כל כלי פסח והן יכולות לשמש גם כמשטח עבודה.

 
• אחסון ייעודי למיחם, פלטה וכלים חריגים: כלים אלו מצאו עד היום את מקומם על המקרר, מתחת לכיור, בארון ההורים ועוד מקומות מקוריים. בואו ונקצה להם מקומות מסודרים ונקבל מטבח מאיר עיניים.


• משפחות גדולות מהממוצע: יותר כלים, יותר חד פעמי, מדיחי כלים גדולים יותר, מקומות ישיבה נוספים במטבח

 
• שימושיות גבוהה (פרקטיות): אנחנו עובדים מספיק קשה מחוץ לבית. בואו ונהנה מהעבודה בבית.


• עיצוב מקורי שמסתדר עם כל הנ"ל. אפשר לקבל מטבח מעוצב באותו מחיר של מטבח לא מעוצב. בואו ונשקיע מחשבה ונסיון בלחבר בין אורח חיים אינטנסיבי לעיצוב.


בין אם אתם טיפוסים שאוהבים עיצובים חדשנים, יוקרתיים, אלגנטים או קלאסים, אנו נוכל להתאים עבורכם את המטבח כך שתוכלו להנות מהמטבח לאורך שנים ארוכות. אצלנו עובדים רק עם החומרים המתאימים ביותר והטכנולוגיה החדישה שקיימת, הם אלה שמאפשרים לנו לספק לכם מטבח עם גימור מיוחד ועיצוב נקי שיעשה לכם נחת בכל פעם מחדש. בנוסף, נוכל לספק לכם מנגנוני מגירות מיוחדים לסגירה איטית של המגירות ועוד מגוון פתרונות אחסון שיהפכו את המטבח למקום שלא הכרתם בעבר. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ לאורך כל תהליך העבודה ועזרה בתכנון. אצלנו הלקוחות מקבלים ערך מוסף ושירות כחלק מהמוצר. אנו מאמינים שתיאום ציפיות ושקיפות מלאה בינינו לבין הלקוח יביאו בסופו של דבר לשביעות רצון מהמטבח הגמור. לכן, אנו מספקים עבורכם ייעוץ והכוונה מתחילת הדרך ועד סופה, נלך אתכם צעד אחר צעד עד להגשמת החלום. תוכלו להרגיש בנוח ולשאול אותם כל שאלה ולהיות בטוחים שתקבלו את הפתרון הטוב ביותר. אל תתפשרו על איכות, בחרו בנגריה שלנו לביצוע העבודה.

 

אנו עומדים כאן לרשותכם בטלפון: 03-5234124 לכל שאלה שעולה על דעתכם, אל תהססו להתקשר ונשמח לספק לכם שירות. אתם יכולים בנוסך לצור אתנו קשר דרך "צור קשר" באתר.

אזורי שירות

    נגר מטבחים בשרון 
    נגר מטבחים הרצליה 
    נגר מטבחים ברעננה 
    נגר מטבחים בכפר סבא 
    נגר מטבחים במרכז 
    נגר מטבחים תל אביב 
    נגר מטבחים בפתח תקווה 
    נגר מטבחים ברמת השרון 
    נגר מטבחים בבני ברק 
    נגר מטבחים במודיעין 
    נגר מטבחים ברמת גן 
    מטבח קלאסי 
    מטבחים מודרניים 
    נגר מטבחים 
    שיפוץ מטבחים 
    שדרוג מטבחים 
    חידוש מטבחים 
    מטבחים מודרנים 
    דלתות למטבחים 
    מטבח קטן 
    חידוש דלתות 
    ריהוט משרדי 
    חידוש מגירות 
 
מטבחים מטבחים מטבחים
 

Powerd by: בניית אתרים